MicW

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
10.07.2013
www.mic-w.com

qualityMicW jest członkiem spółki BSWA Technology Ltd. zajmującej się pomiarami akustycznymi i produkcją urządzeń pomiarowych (w tym mikrofonów pomiarowych). BSWA została założona w 1998 roku jako joint venture pomiędzy Chińską Akademią Nauk i pięcioma inżynierami dźwięku, którzy chcieli sprzedawać lepsze, bardziej przystępne mikrofony pomiarowe. Dziś mikrofony BSWA są szeroko stosowane w przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym oraz w pomiarach hałasu otoczenia. Doświadczenie i wiedza zdobyte w projektowaniu i produkcji mikrofonów pomiarowych skłoniły BSWA do utworzenia nowej marki mikrofonów do zastosowań muzycznych - MicW.

MicW wykorzystuje unikalne metody produkcji swoich kapsuł mikrofonowych, które zapewniają lepszą wydajność, niezawodność, jakość dźwięku i przejrzystość. Membrany wykonane są z materiałów najwyższej klasy: tytanu, niklu, stali nierdzewnej i kompozytów polimerowych. Ponadto na materiał izolacyjny wybrano starannie wyselekcjonowany kwarc, który zapewnia stabilność temperaturową i wilgotnościową mikrofonu. Każda kapsuła jest kalibrowana indywidualnie przy użyciu metod pola swobodnego zgodnie ze standardem IEC 61049. Jest także poddawana "starzeniu" w komorze środowiskowej dla uzyskania długoterminowej stabilności.

MicW szczyci się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy mikrofonów do wielu zastosowań pomiarowych i nagraniowych. Mikrofony te znane są z doskonale czystego dźwięku, porządnego rzemiosła i lekkości stylu. Mikrofony i akcesoria MicW są najlepszym wyborem gdy w grę wchodzą pomiary lub nagrania głosu i instrumentów w zastosowaniach transmisji dźwięku, w filmie i w produkcjach wideo.

 

Marka MicW obejmuje mikrofony kilku serii:
- seria "E" (Entry) - mikrofony dynamiczne ogólnego zastosowania,
- seria "i" (iPhone) - mikrofony dla urządzeń mobilnych Apple i innych urządzeń przenośnych,
- seria "L" (Lavalier) - mikrofony krawatowe,
- seria "M" (Measurement) -  mikrofony pomiarowe,
- seria "N" (Nickel) - bardzo wydajne mikrofony z niklową membraną,
- seria "T" (Titanium) - mikrofony o dużej średnicy z tytanową membraną.

 

Gwarancja jakości.
Jako lider w dziedzinie technologii mikrofonowych, MicW inwestuje w badania i rozwój produktów. Główny ośrodekprojektowy i zakłady produkcyjne znajdują się w Pekinie (Chiny) i obejmują komory bezechowe, pomieszczenia o kontrolowanych parametrach środowiskowych (clean room oraz pomieszczenie do testowania mikrofonów w warunkach ekstremalnej wilgotności, temperatury i ciśnienia) a także hale produkcyjne. MicW zarządza kompleksowo jakością zgodnie z certyfikatem ISO 9001.

Cechy marki:
- płaskie pasmo przenoszenia bez niepożądanego zabarwienia,
- membrany z tytanu, niklu, stali nierdzewnej i kompozytów polimerowych,
- doskonała wydajność przy dużej wilgotności,
- szybka reakcja na transjenty, duża dynamika, niski poziom szumów,
- certyfikat ISO 9001.

 

Polecamy

2-drożny 7 "Aktywny monitor SC207 jest 2 drożnym monitorem...
Numa Compact 2 jest lekka i zarazem wytrzymała, można ją...
Mikroforn pojemnościowy w zestawie czyli mikrofon STC-3X...
Druga generacja interfejsów audio 2 in / 2 out na USB 2.0 z...
CharterOak SCL-1 to kompresor/limiter w dyskretnej klasie A...
Mniejsze zniekształcenia, szersze pasmo przenoszenia,...

Realizacje

Miasteczko Multimedialne w...
    Radosław...