KRK

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
09.11.2016

Projektanci monitorów studyjnch KRK, zawsze na początku zadają sobie pytanie „czego klient oczekuje od swojego monitora studyjnego?” Podstawowe kwestie to dokładność, rzetelność i wiele innych pięknie brzmiących marketingowych słów. Jest wiele słów, którymi można opisać charakterystykę monitorów ale niekoniecznie odwzorowują to, czego klient naprawdę oczekuje. Przede wszystkim inżynierowie i artyści potrzebują takich monitorów, którym będą mogli zaufać. Chodzi o prawdziwą interpretację akustyczną w miksie. Brzmi bardzo prosto... lecz nie jest to takie proste, kiedy trzeba podejść kompleksowo do projektowania monitorów od podstaw.

Producent monitorów KRK bardzo poważnie traktuje brzmienie i wzornictwo monitorów. Jeśli coś nie jest wystarczająco dobre nie ma szans pojawić się na rynku z sygnaturą KRK.

To pewnego rodzaju zobowiązanie, które producent monitorów KRK wkłada w każdy swój produkt, ponieważ użytkownicy obdażąją go zaufaniem. Monitory studyjne są narzędziem pracy realizatorów i producentów muzycznych ogromnie zaangażowanych w swoje projekty. Dlatego narzędzia ich pracy wymagają takiego samego zaangażówania od producenta tych narzędzi. Filozofia „Przede wszystkim świetny produkt” jest bazą, na której zbudowano firmę KRK i która sprawiła, że monitory KRK są liderm na tym wysoce wyspecjalizowanym rynku.

Firma KRK Systems została założona w 1986 roku przez Keitha Klawittera. Przez lata był on inżynierem pracującym przy takich filmach jak „Brainstorm” i „The Doors”. Sfrustrowany faktem, że nie mógł znaleźć monitorów, które zapewniłyby mu odpowiednią klarowność i dokładność brzmienia, rozpoczął budowę własnych konstrukcji. Inni realizatorzy i producenci zaczęli zwracać uwagę na high-endowe monitory studyjne Keitha i tak zaczęłą się historia jego firmy. Różne osoby zaczeły zwracać się do niego z prośbą o wyprodukowanie głównych systemów odsłuchowych dostosowanych do warunków konkretnych pomieszczeń. Ten niezwykły początek istnienia firmy ma swoje źródło w zainteresowaniu Keith'sa elektroniką, jego pasji do muzyki, jego orginalności i wnikliwości w rozpoznawaniu potrzeb osób pracujących w studio.

Najlepsze dźwięki nie mają swojego początku w studio, w mikrofonie lub w innych urządzeniach. Wszystko zaczyna się w sercu. I musi to być prawdziwe. I taka jest istota filozofii KRK. I to jest powód dlaczego sztab ludzi pracujących dla KRK przychodzi codziennie do pracy. Aby tworzyć produkty, które są zgodne z założeniami, jakie przyświecały powstaniu firmy.

Przez ostatnie 30 lat firma KRK systematycznie rosła. Było to możliwe dzięki, stale rosnącemu gronu użytkowników. Obecnie monitory KRK są najlepiej rozpoznawalnymi monitorami studyjnymi na świecie, które pracuja w największej liczbie studiów. Takie zaufanie użytkowników zobowiązuje. Producent monitorów KRK nigdy go nie zawiódł dostarczając narzędzia pracy dostosowane do potrzeb różnych osób na różnych etapach ich pracy i rozwoju zawodowego.

 

Polecamy

2-drożny monitor aktywny z 4 "głośnikiem. SC204 to...
Aktywny, wysokiej mocy sub KRK12sHO jest doskonałym wyborem...
Focusrite wprowadza cztery nowe produkty.  Są to...
Mniejsze zniekształcenia, szersze pasmo przenoszenia,...
V5
​Przedwzmacniacze DI firmy Avalon są w użyciu na całym...
Ściana dźwięku w twojej kieszeni pocket operators to małe,...

Realizacje

STUDIO NAGRAŃ I POSTPRODUKCJI...
    Firma Audiotech...