Eve Audio & IsoAcoustics: Piotr Semczuk i Studio Realizacji Myśli Twórczych

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
01.03.2018

Piotr Semczuk to uznany producent, kompozytor i realizator dźwięku. Współpracował z takimi artystami jak Andrzej Jagodziński, Czesław Bartkowski, Adam Cegielski, Wojciech Gogolewski, Włodzimierz Nahorny, Bogdan Hołownia, Krzysztof Cugowski, Ewa Bem, Adam Lewandowski, Paweł Pańta, zdobywczyni Fryderyka 2016 Agnieszka Wilczyńska [album "Tutaj Mieszkam"], Grażyna Auguścik, Henryk Miśkiewicz, Janusz Szrom, Janusz Strobel, Anna Stankiewicz, Danuta Błażejczyk, Ewa Uryga czy Eve Light.

W 2017 roku Piotr Semczuk otrzymał Fryderyka za najlepszy album jazzowy. Piotr zajmuje się realizacją muzyczną od ponad 20 lat mając na swoim koncie ponad 200 zrealizowanych płyt.

Piotr Semczuk jest również pomysłodawcą i twórczym szefem Studia Realizacji Myśli Twórczych oraz gospodarzem studia, w którym głównym odsłuchem są monitory Eve Audio SC407. Piotr pracuje na monitorach niemieckiego producenta od połowy 2017 roku. W tym czasie zrealizował na nich już kilkanaście projektów. Aby w pełni wykorzystać ich potencjał, zostały one ustawione na podstawkach firmy IsoAcoustics, modelu L8R-430. W celu śledzenia dalszych poczynań Piotra i jego studia, zapraszamy do regularnych wizyt na stronie studia.

Polecamy

Aktywne głośniki monitorujące z serii VXT zarówno...
RedNet 5 łączy system redNet do Pro Tools HD ®. Do jednego...
Kultowy grid do gry w Ableton Live! Jeśli używasz...
Ośmiogłosowy syntezator polifoniczny Peak to...
ULTRASONE PROline – 550 to słuchawki stworzone do...
SSL Network I / O Stageboxes dostarcza znaną technologię...

Realizacje

Podstawki akustyczne...
    Firma Audiotech...
Warszawskie studio Black Kiss...