Centrum Kultury Zamek w Poznaniu wybrało konsoletę SSL Live.

Produktów w zapytaniu: 0

Usuń produkty Wyślij zapytanie
14.11.2017

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu jest instytucją prezentującą najciekawsze zjawiska kultury współczesnej, w której przenikają się i uzupełniają wzajemnie sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura. Miejsce to ma również służyć jako przestrzeń eksperymentu artystycznego, która stwarza twórcom warunki do realizacji dzieł i spotkań z odbiorcami.

W CK Zamek rocznie organizowanych jest kilkadziesiąt koncertów z różnych gatunków muzycznych. W bardzo dobrze przygotowanej sali obiorcy mogą posłuchać zarówno muzyki jazzowej jak i mocnych brzmień gitarowych. Od początku realizatorzy dźwięku pracujący w CK Zamek kladli duży nacisk na jakość dźwięku. Jesienią 2017 instytucja postanowiła doposażyć swoją salę koncertową w nową konsoletę. Po wnikliwym zbadaniu rynku wybór padł na konsoletę Solid State Logic L200 wraz ze stageboxami DANTE SB32.24.

Konsoleta oprócz wyróżniających się walorów brzmieniowych daje dodatkowo możliwość indywidualnego dostosowania powierzchni sterującej pod potrzeby danego realizatora oraz możliwość przyjęcia dużej ilości kanałów i swobodnego użycia procesingu.

Gratulujemy wyboru i życzymy wielu udanych koncertów.

Polecamy

RedNet D16 AES to nowy interfejs Focusrite wyposażony w 16...
Druga generacja interfejsów audio 18 in / 8 out na USB 2.0...
3-drożny 7 "Aktywny monitor SC307 jest drugim modelem w...
Monitory KRK z serii Rokit są jednymi z najbardziej...
Aktywne głośniki monitorujące z serii VXT zarówno...
M5
Przedwzmacniacze mikrofonowe firmy Avalon są obecne w...

Realizacje

Podstawki akustyczne...
    Sound...
STUDIO NAGRAŃ I POSTPRODUKCJI...